Ми – крафтова родинна броварня Hoppy Hog з міста Одеса.

Все почалось у 2017 році з маленької домашньої пивоварні на 50 літрів. Зараз ми працюємо на сучасному обладнанні у 1000 літрів з потужністю 10 тон пива на місяць.

Наш головний пивовар – це наша Мама, а мами варять смачно, особливо одеські. До створення кожного смаку пива у нас авторський підхід – ми створюємо власні унікальні рецепти. Ми любимо дивувати і не боїмося експериментів, і це стає до смаку шанувальникам крафтового пива. У нас в лінійці є як сезонні, так і постійні сорти, які ми варимо цілий рік.

Для кожної пори року – своє пиво. Взимку і восени – витримані десертні, щільні, міцні та зігріваючі сорти з додаванням прянощів і спецій, натурального шоколаду, гострого перцю. Навесні та влітку ми додаємо свіжі сезонні ягоди та фрукти. І, звичайно, для поціновувачів класики в асортименті завжди є звичні сорти на кшталт лагера або вітбіра.

Все наше пиво зварене без фільтрації та пастеризації, а це означає, що смак залишається насиченим, корисні властивості та вітаміни зберігаються.

Наша пивоварня вже чотири роки поспіль входить в топ українських крафтових броварень, і нас знають як в Одесі, так і по всій країні.

СИМОНЕНКО ОЛЕНА
Симоненко Олена
засновниця, головна броварка
СИМОНЕНКО ВІКТОР
Симоненко Віктор
засновник, операційний директор
СИМОНЕНКО ОЛЕКСІЙ
Симоненко Олексій
засновник, головний з розвитку
СИМОНЕНКО ОЛЬГА
Симоненко Ольга
засновниця, PR директорка