– Щіт хепенс,- сказали ми, коли зранку відкрили двері в колдрум і побачили більше тисячі банок

Насправді, спочатку сказали ми щось на кшталт «@#$%!, ^!%*@&#!» 🤬 Так, лайно трапляється, і ми не виняток 🤷🏻‍♀️ Ми вже розрулили цей неприємний і водночас смішний факап, то чому б не поділитись цією пригодою з вами? 😀

Напередодні ми розлили більше десяти тисяч банок, поскладали в палети по сортах і планували наклеїти етикетки. Але не судилося.

Вночі стався банкопад, і більше тисячі банок з Rosemary Robin і Pulp Milkshake IPA змішались в єдине ціле 😱 Завали були десь по коліно, в колдрум неможливо було нормально зайти, і тим паче дістатись інших палет.

Коли шок минув, ми усвідомили, що все це треба негайно розгрібати, і не просто розгрібати, а відсортувати розмарин від палпу. Але як?! Банки без етикеток, специфічного маркування немає (ми зробили висновки, так), все валяється на підлозі.

Мама відчула себе Попелюшкою, коли почала розбирати завали. Врешті, методом проб і помилок, ми зуміли знайти відмінність між розмарином і палпом, і успішно відділили Робіна від мілкшейку.

Хоча спочатку ми думали зробити акцію «Вгадай, що в кабанячому ящику» – пропонувати взяти асорті з перемішаних Rosemary Robin’a і Pulp‘a. А там вже кому як пощастить 😂

Варто ще раз подякувати Спро/Буй – жодна банка не те що не вибухнула, але навіть не деформувалась. Якість – во!

❓Питання на мільйон – яким чином нам вдалося розрізнити ідентичні на вигляд банки? Є ідеї?💡